אודות

אודות גן ילדים במודיעין

בדיוק כשמם "גנים דמוקרטים יצירתיים" הם גני ילדים במודיעין הפועלים באופן דמוקרטי, מטפחים חינוך פתוח, הומני, הנשען על השקפות פילוסופיות ליברליות בחינוך ובפסיכולוגיה, המדגישות תפיסת חירות וסבלנות כאבני יסוד. תפיסה זו בגני הילדים מושתת על זכאותם של בני האדם, מבוגרים כאחד, לקבל התייחסות שווה, ולהכרה כי לכל פרט אישיות שונה ואוטונומית.

גני ילדים הדוגלים בהקניית ערכים הנשענים השקפת עולם ליברלית לצד עידוד היצירתיות בחינוך. בניהול של עידית ויינברגר בעלת תואר ME.d במנהל מערכות חינוך.

הגן הוא המקום בו ילדכם מבלה שעות רבות בכל יום. גן ילדים במודיעין הפועל באופן דמוקרטי תומך בהתפתחות האישית של כל ילד, מעודד חשיבה עצמית, ערכים, מסירות, יצירתיות, חשיבה פילוסופית וליברליות. משמעות הדבר בעבורכם ההורים היא קרקע פורייה לצמיחה והתפתחות אישית של הילד. בגני ילדים במודיעין שפועלים באופן דמוקרטי השמיים הם הגבול. הילדים גדלים להיות בוגרים ליברליים, טובי לב, הומניים, יצירתיים, חברתיים ובו זמנית גם נחושים ועצמאיים.

כל יום בגן משלב פעילויות של למידה דרך חוויה, יצירה, חופש בחירה, טיפוח הטבע, התפתחות אישית וחברות. בגן שלנו, גן יצירתי לילדים במודיעין, אנו מצליחים לספק לילדי הגן תכנית עשירה וייחודית תואמת לגיל. צוות הגן מעניק יחס חם ואוהב לכל ילד. מהר מאוד הילדים מרגישים כמו בבית ונהנים להביע רעיונות, רגשות ויוזמות.

אנו מלמדים את הילדים בגן כיצד לפתח עמדה משלהם תוך שייכות לקבוצה בעודם מטפחים את השייכות לקבוצה ובו זמנית גם מגנים על החופש האישי שלהם בתוך הקבוצה. זהו גן ילדים במודיעין בו צומחים מנהיגים.

אלו רק חלק מהערכים בהם אנו דוגלים בגנים דמוקרטיים יצירתיים, גני ילדים במודיעין:

למידה דרך חוויה – תיאטרון ויצירה

אורח חיים דמוקרטי – כיבוד זכות הפרט וחופש הבחירה

טיפוח אהבה לטבע הצומח והחי

יחס חם ואוהב בהתאם לצרכיו של כל ילד וילדה

הגן פתוח לביקור כל ימות השבוע בין השעות 09:00 – 11:00

עוד על הגן:

פיתוח יצירתיות בגן

ערכי הגן

עשרת הדיברות שלנו לבחירת גן

רישיון הפעלה

האני מאמין שלנו

כתבו עלינו