גנים במודיעין: מגיע לילדיכם הטוב ביותר

לילד שלכם מגיע הטוב ביותר. גן הילדים הוא אחת המסגרות המשמעותיות בחייו כשתפקידו להעניק חום, אהבה ולהקנות ערכים. ישנם שפע של גנים במודיעין והתפקיד שלכם הוא למצוא את האחד שהילד שלכם ישמח להגיע אליו בכל בוקר מחדש.

אל הגן מגיעים בכל בוקר לא רק הילדים אלא גם הצוות. כפי שהילדים אמורים להגיע בכל בוקר בשמחה, כך גם הצוות צריך לקום בבוקר עם תחושה של משמעות ורצון עז להיפגש עם הילדים. כבר בשיחה הראשונה תוכלו להתרשם מהמענה, האם מחייכים אליכם מן הצד השני והאם רוצים בחברתכם ובחברת ילדכם.

גנים במודיעין שמביאים גישה חינוכית חיובית

הדבר הכי חשוב בגן הוא האהבה ותשומת הלב שמקבל כל ילד. אותה אהבה צריכה להתקבל ללא הבדל בין הילדים, גם אצל אלו שאוהבים לשחק במכוניות וגם אצל אלו שאוהבים לצייר. הגישה החינוכית דמוקרטית יצירתית מביאה איתה ערכים שונים ובהם:

  • טיפוח גמישות מחשבתית.
  • עידוד סקרנות ויצירתיות בגיל הרך.
  • למידה חיובית מתוך חוויה.
  • חופש בחירה וכבוד הדדי.
  • ביטוי רגשי ומגע עם הטבע.

הילד וסביבתו, משפיע ומושפע

הילד סופג מסביבתו ומשפיע עליה. הדבר בא לידי ביטוי בבית, בגן השעשועים וכמובן בגן הילדים. לכן, בגן הדמוקרטי יצירתי ישנו דגש על קבלת האחר כערך שמלמד את הילד לקבל כל אחד ובו זמנית מאפשר לכל אחד להרגיש שייך. הגן מדגיש את אהבת הארץ והמורשת להעמקת השייכות של הילד במקום ובחברה בה הוא גדל.

כל ילד יכול להביע את עצמו ביצירתיות, כשהוא מוזמן להביע את הסקרנות הטבעית שבו, ליצור ולהתחבר לחברים, לצוות ולטבע שסביבו. כל אלו משפיעים עליו, על התפתחותו, אך גם לו תפקיד חשוב בהשפעה על חבריו, על הצוות ואלו לומדים ממנו וגדלים בזכותו.

לבחור את הגן המתאים ביותר לילד

כהורים, התפקיד שלכם הוא לעשות את הבחירה הטובה ביותר לילדכם. הקדישו זמן כדי להחליט מה חשוב לכם בגן, בחינוך, בצוות. בחנו כמה ילדים יש בגן וכמה מטפלות ישנן (כלומר מה היחס בין כמות הילדים למטפלים). הרגישו חופשי לשאול שאלות, להתעניין ולוודא שהבחירה שלכם אכן הטובה ביותר.

בנוסף, הסתכלו על הגן, איך הוא נראה, איך נראים הצעצועים והאם הוא נקי. בקשו לשמוע על סדר היום, על האני מאמין של הגננת ולצד זאת דברו עם הורים נוספים. ישנם שלל גנים במודיעין ואתם יכולים להבטיח לעצמכם ולילדיכם את האחד הטוב ביותר. בואו לבקר אצלנו ולהתרשם מהסביבה שאנחנו שמחים להעניק לילדים.

מאמרים נוספים

מציאת גן איכותי במודיעין: שלב אחר שלב בדרך לגן

מציאת גן איכותי במודיעין: שלב אחר שלב בדרך לגן

סורקים קבוצות בפייסבוק כל הזמן? מתשאלים הורים בגני שעשועים? מסתובבים בלי סוף מגן לגן? מתלבטים ותוהים מה הכי טוב לילד שלכם? במאמר הקרוב נעבור על השלבים למציאת גן איכותי במודיעין כדי להבטיח לכם וילדיכם את המסגרת החינוכית הטובה והמותאמת ביותר שיוכלו לקבל.

גני ילדים במודיעין

גני ילדים במודיעין

יש לא פחות ממאה גני ילדים במודיעין, כל גן שונה ואנו כהורים מתלבטים – מהו הגן הטוב ביותר עבור חינוך ילדינו. תהליך חיפוש הגן הילדים עשוי להעלות רגשות רבים אצלנו ההורים ולכן ננסה לפרט ככל האפשר על התהליך.

גן פרטי במודיעין: טיפים לבחירת הגן המתאים לילד או לילדים

גן פרטי במודיעין: טיפים לבחירת הגן המתאים לילד או לילדים

חיפוש גן פרטי במודיעין יכול להיות תהליך משמח אך גם להעלות לא מעט דאגות וחששות. כהורים, ברור שחשוב לכם למצוא את המקום הטוב ביותר עבור ילדכם והשאלה כיצד תמצאו אותו יכולה לעלות. בכתבה זו אספנו טיפים שיסייעו לכם למצוא את הגן המתאים.